DANUTA OLSZEWSKA

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY

JĘZYKA ANGIELSKIEGO I ROSYJSKIEGO

Tel. 608120711
E-mail: olszewska@ksionek.com
Adres: ul. K. Promyka 3/2
01-604 Warszawa - Żoliborz
(Przed przyjazdem proszę o kontakt)

Oferta dla firm


Jeśli Państwa firma obsługuje cudzoziemców bądź prowadzi współpracę z podmiotami spoza terytorium Rzeczypospolitej Polski, zachęcam do skorzystania z mojej usługi dla firm.

Oferuję kompleksowe wsparcie kancelarii prawnych, agencji rekrutacyjnych, firm spedycyjnych, uczelni i innych przedsiębiorstw w zakresie tłumaczeń zwykłych i poświadczonych z języka angielskiego i na język angielski oraz tłumaczeń zwykłych w kombinacji polski-rosyjski-angielski.

Co zyskują Państwo dzięki długofalowej współpracy?

Priorytetowa obsługa Państwa firmy

Potrzebują Państwo szybkiego tłumaczenia pisemnego bądź stawienia się tłumacza na tłumaczenie ustne? Będą Państwo obsłużeni jak najszybciej jest to możliwe bez dodatkowych kosztów i stresu związanego z poszukiwaniem tłumacza.

Atrakcyjne zniżki

Zawsze wynagradzam stałych Klientów, dlatego przewiduję dla nich zniżki od cen podstawowych naliczane w zależności od wielkości i częstotliwości zleceń.

Elastyczne rozliczenie

W ramach stałej współpracy istnieje możliwość dostosowania modelu rozliczenia do Państwa potrzeb. Oferuję elastyczne terminy płatności, jak również rozliczenia ryczałtowe miesięczne przy regularnych zleceniach.

Wsparcie w realizacji projektów językowych

Jeśli potrzebują Państwo wielu różnych usług, wykonania tłumaczeń w zakresie kilku języków, przeprowadzenia audytu językowe w firmie, wykonania lokalizacji strony internetowej, to chętnie pomogę Państwu w organizacji zespołu do pracy nad Państwa projektem. Współpracuję z tłumaczami przysięgłymi innych języków, szkołami języków obcych, specjalistami IT i SEO.

Zapraszam do skontaktowania się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy i zapoznania się z Państwa potrzebami.